POZNAJ WHALLA LABS

content_underscore

Jesteśmy doświadczonym software housem, tworzącym aplikacje mobilne na iOS’a, Androida i Windows Phone’a. Od 4 lat stale się rozwijamy, dostarczając najlepsze aplikacje dla startupów, małych i średnich firm oraz korporacji.

Za każdym razem dostarczamy produkty wysoko oceniane przez użytkowników. Cenimy jakość i komunikację, dlatego nie podejmujemy się wszystkich projektów. Wierzymy, że nie da się zrobić dobrego produktu szybko i tanio.

Chcemy być dumni z tego, co robimy. Sprawdź, jak nam się to udaje.

CO ROBIMY?

Tworzenie aplikacji to nasza specjalność. Robimy to już od czterech lat, podczas których zdobyliśmy doświadczenie w programowaniu na iOS’a, Androida i Windows Phone.

Korzystamy wyłącznie z najlepszych i sprawdzonych narzędzi. Programujemy w Objective-C oraz Swift na iOS’a, w Javie na Androida oraz C# na Windows Phone.

Dla każdej platformy stworzyliśmy oddzielne zespoły, dzięki czemu do Twojego projektu przydzielimy tylko doświadczonych specjalistów.

Do tworzenia stron i aplikacji internetowych wykorzystujemy ASP.net, Node.js i Angulara.

Żeby tworzyć jeszcze lepsze i intuicyjne strony internetowe, prace programistów wspierają działy UX i Designu, które zaprojektują dla Ciebie profesjonalną witrynę.

Mamy doświadczenie w robieniu stron produktowych, korporacyjnych oraz e-commerce. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się realizacją.

Śledząc rozwój technologii wearables nie mogliśmy się doczekać, kiedy sami będziemy mieli okazję rozwijać aplikacje na te urządzenia.

Od tego czasu braliśmy udział w kilku projektach tego typu, tworząc aplikację dla pływaków i inteligentne paski do zegarków, zmieniające każdy zegarek w smartwatcha.

Okazuje się, że jesteśmy w tym świetni. Chętnie Cię o tym przekonamy, pracując nad Twoim projektem.

Doświadczenie użytkowników (UX) oraz wyjątkowy design to podstawa sukcesu aplikacji mobilnych.

Od samego początku projektu nasze zespoły programistów i grafików współpracują ze sobą, projektując interfejs dostosowany do każdego urządzenia, na które ma być przeznaczona aplikacja.

W końcu to wygląd aplikacji zdobędzie serca Twoich użytkowników.

Sukces aplikacji mobilnej to połączenie jej funkcjonalności, wyglądu i marketingu.

Mamy doświadczenie w promowaniu aplikacji, zdobywając dla naszych klientów nawet setki tysięcy użytkowników i wysokie miejsca w rankingach Google Play, AppStore i Microsoft Store.

Do tej pory stworzone przez nas aplikacje zostały pobrane przez miliony ludzi z krajów na całym świecie. Podpowiadamy: to nie był przypadek.

Naszą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Doradzamy w kwestiach technicznych dotyczących rozwoju aplikacji na iOS, Android i Windows Phone, jak również związanych z tworzeniem stron internetowych z wykorzystaniem Angulara, Node.js i ASP.net.

Czy wiesz, że Whalla Labs powstało jako startup?

Jeszcze cztery lata temu byliśmy kilkuosobowym zespołem wspieranym przez akcelerator Huge Think. Dzisiaj zatrudniamy trzydzieści osób i współorganizujemy comiesięczne spotkania dla startupów, Hive61.

Na własnym przykładzie nauczyliśmy się, jak tworzyć produkt, wykorzystując do tego jego prototyp (MVP), jak pozyskiwać finansowanie i na co zwracać szczególną uwagę przy skalowaniu działalności.

Chętnie pomożemy Ci w rozwoju Twojego biznesu.

whalla about us
[/row]

JAK TO ROBIMY?

wallet

PRZEJRZYSTOŚĆ

Otwarcie komunikujemy nasze wartości i sposób, w jaki dobieramy projekty, których się podejmujemy. Ceny naszych usług ustaliliśmy tak, by być w stanie dostarczać produkty wyłącznie wysokiej jakości. Hołdujemy zasadzie, że szybko i tanio nigdy nie oznacza dobrze.

JAKOŚĆ

Chcemy być dumni z efektów naszej pracy, dlatego podejmujemy się tylko tych projektów, przy których jesteśmy w stanie dostarczyć efekty najwyższej jakości. Aby osiągnąć ten cel, starannie dobieramy ludzi, z którymi współpracujemy, narzędzia oraz projekty, nad którymi pracujemy.

KOMUNIKACJA

Wierzymy, że klient musi być częścią procesu powstawania aplikacji mobilnej. Tylko w ten sposób można dostarczyć produkt, który spełnia jego oczekiwania i cele biznesowe. Od samego początku projektu, poprzez poszczególne etapy, aż po umieszczenie aplikacji w sklepie, klient jest nieodłączną częścią każdego procesu.

TIME & MATERIAL
PRICING

Projekty rozliczamy metodą Time & Material, co znaczy, że zapłacisz jedynie za to, co faktycznie zostanie ustalone i wykonane. W ten sposób możesz lepiej i elastyczniej zarządzać wydatkami na aplikację, mając wgląd w każdy etap projektu.

Znane firmy, z którymi współpracowaliśmy:


NASZE REALIZACJE

Każdy projekt wykonujemy tak, żeby móc z dumną zaprezentować go innym.
Sprawdź nasze portfolio i zobacz, co zrobiliśmy do tej pory.

PORTFOLIO