Aplikacja mobilna czy responsywna strona internetowa: co wybrać?

Aplikacja mobilna czy responsywna strona internetowa? To pytanie powinno paść jako pierwsze, jeśli decydujesz się na zwiększenie widoczności twojej firmy, produktu czy usługi online.

CZYTAJ WIĘCEJ
Jak zatrudnić software house, który zrealizuje twój projekt

Znalezienie dobrego software house’u do stworzenia twojej aplikacji mobilnej nie musi być trudnym zadaniem. Po to powstał ten artykuł – żeby wytłumaczyć najistotniejsze etapy rozmowy z software housem. W Whalla Labs przerabialiśmy podobne scenariusze z wieloma klientami i dzięki temu nauczyliśmy się, jakie są ich najczęstsze problemy i jak im pomóc.

CZYTAJ WIĘCEJ
Tworzenie aplikacji mobilnych: iOS vs Android

Aplikacja mobilna może stać się dochodowym biznesem. Z tego artykułu dowiesz się, jakie są korzyści i wady każdej z platform oraz czym kierować się przy wyborze jednej z nich.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przyszłość technologii mobilnej: 5 trendów, na które warto zwrócić uwagę

Mobile już od dawna nie jest innowacją. To codzienność, która nas otacza. Ważnym pytaniem, jakie w obliczu tego faktu należy postawić, jest to o przyszłość technologii mobilnej: co jeszcze może nas zaskoczyć, na co zwrócić uwagę, w jaki konkretny sektor warto zainwestować.

CZYTAJ WIĘCEJ
Case Study: Tworzenie aplikacji mobilnej z wykorzystaniem badań użytkowników

Dla jednego z naszych największych klientów, wydawnictwa Agora S.A., stworzyliśmy odświeżone aplikacje mobilne dla tytułów Świat Motocykli, Logo24 i Ładny Dom. Zobacz, jak nam się to udało.

CZYTAJ WIĘCEJ